Інжинерні системи та комунікації

ТОВ «Будівельна компанія «Інжинерні системи та комунікації»» висловлює подяку Інжиніринговій компанії «Архітек» та відзначає що роботи виконані з високою якістю та дотриманням установлених термінів.

За час спільної роботи Інжинірингова компанія «Архітек» проявила себе надійним партнером, який вдало веде діалог для вирішення поставлених завдань, а також відповідально відноситься до договірних і гарантійних зобов’язань.

Алекспроект Груп

АЛЕКСПРОЕКТ ГРУП висловлює подяку Інжиніринговій компанії «Архітек» за якісне виконання робіт, вдале вміння налагодити роботу свідчить про високий рівень організації праці та професійні якості фахівців. Питання які виникали в процесі виконання робіт вирішувались компетентно та своєчасно.

За час спільної роботи Інжинірингова компанія «Архітек» зарекомендувала себе надійним і відповідальним партнером щодо виконання договірних і гарантійних зобов’язань.

Родина EPC

Родина EPC хоче відмітити високий професіоналізм Інжинірингової компанії «Архітек», чітку структуру взаємодій, компетентність і старанність. За час нашої співпраці, всі питання вирішувались швидко і в повному обсязі. Уважний підхід до поставленої задачи, констуктивні ідеї допомагали виробити оптимальні варіанти рішення складних задач.

Бажаэмо Інжиніринговій компанії «Архітек» творчих успіхів, великих проектів і успішного партнерства заради подальшого розвитку.

Галнафтогаз

Концерн Галнафтогаз висловлює свою подяку за успішну співпрацю Інжиніринговій компанії «Архітек». Хочемо відзначити оперативність надання послуг, індивідуальний підхид та відповідальність за виконання поставленних завдань.

Вдалий досвід співпраці дає можливість рекомендувати Інжинірингову компанію «Архітек» в якості надійного партнера у вирішені різноманітних питань, який якісно наддасть консультативну підтримку у будівельний сфері.

Зодчий

Науково – дослідний та проектний інститут «ЗОДЧИЙ» висловлює вдячність Інжиніринговій компанії «Архітек» за досягнуті позитивні результати співпраці та рекомендує її як надійного партнера.

Під час співпраці Інжинірингова компанія «Архітек» зарекомендувала себе як професійний та надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість наданих послуг та бачимо перспективу подальших партнерських стосунків. Відмінною рисою роботи компанії являється оперативність і готовність швидко та якісно реалізовувати поставлену задачу.

Iнжинірингова компанія «Архітек»

вул. Євгена Коновальця, 32Б
Київ, Україна

+38 (098) 212 2221
+38 (093) 600 0002
+38 (096) 554 2250

info@arhitek.com.ua

© Інжинірингова компанія «Архітек» 2017 – 2022. Всі права захищено.

Iнжинірингова компанія «Архітек»

вул. Євгена Коновальця, 32Б
Київ, Україна

+38 (098) 212 2221
+38 (093) 600 0002
+38 (096) 554 2250

info@arhitek.com.ua

© Інжинірингова компанія «Архітек» 2017 – 2022. Всі права захищено.